• Logo
 • Kontaktujte nás
  +421 917 311 544
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
www.jotelberg.eu
 Náš tip
   Doprava
  Doprava zadarmo

  Petrainer PET856 - protištekací obojok

  Petrainer PET856 - protištekací obojok
  • Petrainer PET856 - protištekací obojok
  • Petrainer PET856 - protištekací obojok
  • Petrainer PET856 - protištekací obojok
  Petrainer PET856 - protištekací obojok. Petrainer PET856 je protištěkací obojok pre malé i veľké psy s využitím korekcie zvuk, vibrácie, impulz. Petrainer PET856 je vodeodolný. Jedná sa o zariadenie s veľkou výdržou batérií a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. Obojok rozpozná štekanie alebo vytie psa pomocou špeciálneho zabudovaného mikrofónu v obojku. V Petraineru PET856 je zabudovaný vylepšený mikroprocesorový čip proti samovoľnému spusteniu.
  ID produktu
  1000440
  45.90 €Cena

  PARAMETRE:

  Protištěkací obojok Petrainer PET856 využíva pre korekciu zvuk, vibrácie a elektrostatický impulz. Petrainer PET856 umožňuje korekciu vo variantoch: zvuk, vibrácie, impulz, zvuk + impulz alebo zvuk + vibrácie. Petrainer PET856 je moderný protištěkací obojok pre malé i veľké psy. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré má veľkú výdrž batérií, je vodeodolný a vhodný pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. Obojok rozpozná štekanie alebo vytie psa pomocou špeciálneho zabudovaného mikrofónu v obojku. Tento obojok nemá žiadne varovanie, takže je vhodný pre situácie, kedy chcete aby korekcia prišla ihneď po prvom zaštekanie. Ak psík zašteká, ihneď príde korekcia v podobe Vami vybranej korekcie. U obojka PET856 máte možnosť nastaviť silu elektrostatických impulzov a vibrácie v 9 úrovniach.

  Detekcia štekanie

  Obojok rozpozná štekanie alebo vytie psa pomocou špeciálneho zabudovaného mikrofónu v obojku. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikroprocesora v obojku. Ak teda psík začne štekať alebo vyť, obojok zaznamená štekot a aktivuje sa. Špeciálny mikrofón dokáže rozpoznať až 26 druhu štekotu.

  Typ korekcie

  Obojok proti štekaniu Petrainer PET856 disponuje tromi druhmi korekciou s možnosťou kombinácie a nastavenia intenzity v deviatich úrovniach. Možnosti nastavenia: zvuk, vibrácie, impulz, zvuk + vibrácie alebo zvuk + impulz. Škála citlivosti a voliteľné korekcia ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľké, stredné aj malé psíkov.

  Nastavenie obojku

  Intenzit a vibrácií či elektrostatického impulzu je k dispozícii v deviatich nastaviteľných úrovniach. Z deviatich stupňov sily vibrácií a impulzu ľahko vyberiete tú optimálnu pre psíka. Obojok je vhodný pre psy malé, stredné i veľké. Všetky funkcie ovládate veľmi jednoducho stlačením pomocou dvoch tlačidiel a vaše nastavenia uvidíte na miniatúrnom displeji.

  Batérie a nabíjanie

  Obojok Petrainer PET856 využíva pre napájanie 3V batéria s označením CR2450. Výdrž obojku sa pohybuje rádovo okolo 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií a ako často sa obojok používa. Do obojku odporúčame kupovať kvalitné alkalické batérie Energizer.

             

  Vodotesnosť

  Petrainer PET856 je vodeodolný.

  Plemeno 

  Petrainer PET856 má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. U naozaj malých psov, môžu byť poslednej úrovne impulzu moc silné.

  Délka obojku

  Petrainer PET856 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70 cm.


  Váha a rozměry

  Petrainer PET856 má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 5,7 cm, výšku 3,4 cm, hĺbku 2,5cm a jeho váha je iba 52 gramov. Malé rozmery tak psíkom veľmi uľahčí nosenie a ľahšie si naň zvyknú.

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.