• Logo
 • Kontaktujte nás
  +421 917 311 544
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
www.jotelberg.eu
 Náš tip
   Doprava
  Doprava zadarmo

  Petrainer PET855 - protištekací obojok

  Petrainer PET855 - protištekací obojok
  • Petrainer PET855 - protištekací obojok
  • Petrainer PET855 - protištekací obojok
  • Petrainer PET855 - protištekací obojok
  Petrainer PET855 - protištekací obojok. Protistěkací obojok pre malých aj veľkých psov s nastavením citlivosti na štekot v 7 úrovniach. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré je nabíjacie, plne vodeodolné a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní psa a je tak vhodný aj do domácností s viacerými psami.
  ID produktu
  1000438
  39.90 €Cena

  PARAMETRE:

  Petrainer PET855 je vymazlený protištekací obojok pre malých aj veľkých psov. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré je nabíjacie, plne vodeodolné a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. PET855 zamedzuje štekanie pomocou šokových korekcií, ktoré sú ovládané mikroprocesorom pre rozlíšenie psieho štekania od okolitých zvukov. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní daného psa, preto nie je nijako ovplyvňovaný štekaním iných psov a je tak vhodný aj do domácností s viacerými psami. Tento obojok nemá žiadne varovanie, takže je vhodný pre situácie, kedy chcete aby korekcia prišla ihneď po prvom zaštekaní. Pokiaľ psík zašteká, ihneď príde korekcia v podobe impulzu. Pokiaľ bude štekať ďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje. Schéma obsahuje 7 stupňov korekcie. Pokiaľ pes prestane štekať na 30 sekúnd, schéma sa opakuje od začiatku. Pre bezpečie psa je obojok nastavený tak, aby po dosiahnutí 7. stupňa minútu na štekanie nereagoval. PET855 má nastaviteľnú citlivosť na psie štekanie v 7 mi úrovniach - jednoducho si ho tak nastavíte, aby reagoval na štekanie vášho psa.

  Detekce štěkání

  Petrainer PET855 využíva pre detekciu štekanie vibrácie hlasiviek. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikroprocesora v obojku. Ak teda psík začne štekať alebo vyť, obojok zaznamená vibrácie hlasiviek a aktivuje sa. Vďaka detekcii pomocou vibrácií hlasiviek je vhodný pre použitie v domácnostiach s viacerými psami.

  Typ korekce 

  Petrainer PET855 využíva ako korekciu elektrostatický impulz v 7-tich úrovniach. Obojok nemá žiadne varovanie, takže korekcia je okamžitá po prvom zaštekanie. Ak psík zašteká, obojok začne ihneď vydá impulz. Ak šteká ďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje.


  Nastavení obojku

  U Petrainer PET855 nemáte možnosť nastavenia sily impulzu. Tá sa automaticky zvyšuje a to v 7-mi úrovniach. U tohto modelu máte možnosť iba nastavenie citlivosti na štekot, kedy sa obojok spustí a to v 7-mich úrovniach.

  Baterie a nabíjení

  Obojok Petrainer PET855 využíva pre napájanie dobíjacie a vymeniteľný Li-Ion akumulátor s kapacitou 220mAh. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje rádovo okolo 5 až 14 dní. Predovšetkým záleží na tom ako často sa obojok spúšťa.

  Vodotěsnost 

  Protistěkací obojok PET854 je iba vodeodolný s označením IPX3. Vďaka tomu, že má iba základnú ochranu proti vode odporúčame tento obojok skôr na použitie v domácnosti.

  Plemeno 

  Petrainer PET855 má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok doporučujeme pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. U naozaj malých psov, môžu byť posledný úrovne impulzu moc silné.

  Délka obojku

  Petrainer PET855 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.


  Váha a rozměry

  Petrainer PET855 má malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný prijímač, ktorý má šírku 6 cm, výšku 3 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je iba 41 gramov.

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.