• Logo
 • Kontaktujte nás
  +421 917 311 544
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
www.jotelberg.eu
 Náš tip
   Doprava
  Doprava zadarmo

  Petrainer PET854 - protištekací obojok

  Petrainer PET854 - protištekací obojok
  • Petrainer PET854 - protištekací obojok
  • Petrainer PET854 - protištekací obojok
  • Petrainer PET854 - protištekací obojok
  Petrainer PET854 - protištekací obojok. Petrainer PET854 je vymazlený protištekací obojok pre malých i veľkých psov, s možnosťou nastavenia citlivosti na psie štekanie a 7 úrovní impulzu. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré má veľkú výdrž batérií, je plne vodeodolné a vhodné pre všetky psy s váhou od 10 do 90 kg. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní psa a je tak vhodný aj do domácností s viacerými psami.
  ID produktu
  1000437
  39.90 €Cena

  PARAMETRE:

  Petrainer PET854 je vymazlený protištekací obojok pre malých i veľkých psov. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré má veľkú výdrž batérií, je plne vodeodolný a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. PET854 zamedzuje štekanie pomocou šokových korekcií, ktoré sú ovládané mikroprocesorom, rozlišujúce psie štekanie od okolitých zvukov. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní daného psa, preto nie je nijako ovplyvňovaný štekaním iných psov a je tak vhodný aj do domácností s viacerými psami. Tento obojok nemá žiadne varovanie, takže je vhodný pre situácie, kedy chcete aby korekcia prišla ihneď po prvom zaštekaní. Pokiaľ psík zašteká, ihneď príde korekcia v podobe impulzu. Pokiaľ bude štekať ďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje. Schéma obsahuje 7 stupňov korekcie. Pokiaľ pes prestane štekať na 30 sekúnd, schéma sa opakuje od začiatku. Pre bezpečie psa je obojok nastavený tak, aby po dosiahnutí 7. stupňa minútu na štekanie nereagoval. PET854 má nastaviteľnú citlivosť na psie štekanie v 7 mi úrovniach - jednoducho si ho tak nastavíte, aby reagoval na štekanie vášho psa.

  Detekcia štekania

  Petrainer PET854 využíva pre detekciu štekanie vibrácie hlasiviek. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikroprocesora v obojku. Ak teda psík začne štekať alebo vyť, obojok zaznamená vibrácie hlasiviek a aktivuje sa. Vďaka detekcii pomocou vibrácií hlasiviek je vhodný pre použitie v domácnostiach s viacerými psami.

  Typ korekcie 

  Petrainer PET854 využíva ako korekciu elektrostatický impulz v 7-tich úrovniach. Obojok nemá žiadne varovanie, takže korekcia je okamžitá po prvom zaštekanie. Ak psík zašteká, obojok začne ihneď vydá impulz. Ak šteká ďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje.


  Nastavenie obojku

  U Petrainer PET854 nemáte možnosť nastavenia sily impulzu. Tá sa automaticky zvyšuje a to v 7-mi úrovniach. U tohto modelu máte možnosť iba nastavenie citlivosti na štekot, kedy sa obojok spustí a to v 7-mych úrovniach.

  Batérie a nabíjanie

  Obojok Petrainer PET854 využíva pre napájanie 6V batériu s označením 4LR44. Výdrž obojku sa pohybuje radovo okolo 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií a aok často sa obojok používa. Do obojku odporúčame kupovať kvalitní alkalické batérie Energizer.

  Vodotesnosť 

  Protistěkací obojok PET854 je iba vodeodolný s označením IPX3. Vďaka tomu, že má iba základnú ochranu proti vode odporúčame tento obojok skôr na použitie v domácnosti.

  Plemeno 

  Petrainer PET854 má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. U naozaj malých psov, môžu byť posledný úrovne impulzu moc silné.

  Dĺžka obojku

  Petrainer PET854 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.


  Váha a rozmery

  Petrainer PET854 má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 5,6cm, výšku 4,1cm, hĺbku 2,7cm a jeho váha je iba 52 gramov.

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.