• Logo
 • Kontaktujte nás
  +421 917 311 544
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
www.jotelberg.eu
 Náš tip
   Doprava
  Doprava zadarmo

  Petrainer PET852 - protištekací obojok

  Petrainer PET852 - protištekací obojok
  • Petrainer PET852 - protištekací obojok
  • Petrainer PET852 - protištekací obojok
  • Petrainer PET852 - protištekací obojok
  Petrainer PET852 - protištekací obojok. Petrainer PET852 je veľmi malý, ľahký a účinný protištekací obojok. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré je vhodné pre všetky plemená psov s váhou od 5 do 90 kg. PET853 disponuje veľkou výdržou batérie, 7 úrovňami impulzu a zvuku a možnosť nastavenia citlivosti na štekot v 5 úrovniach. Obojok je aktivovaný pomocou zvuku a je tak ideálna voľba aj proti psiemu vytiu.
  ID produktu
  1000435
  28.90 €Cena

  PARAMETRE:

  Protištekací obojok Petrainer PET852 je vhodný pre všetky plemená od 5 do 90 kilogramov. Protištekací obojok PET852 zamedzuje štekaniu pomocou narastajúcej intenzity zvukových a šokových korekcií, ktoré sú ovládané mikroprocesorom, rozlišujúcim psie štekanie od okolitých zvukov. Pri prvom zaštekaní zaznie iba krátky varovný tón. Po ďalšom šteknutí do 30 sekúnd, zaznie tón intenzívnejšie. Pri treťom šteknutí už dostane pes slabý impulz, sprevádzaný varovným tónom. Schéma obsahuje 7 stupňov korekcie. Prvé dva sú iba varovné tóny. Ďalších 5 je postupne narastajúci impulz a zvukový signál. Ak prestane pes štekať na 30 sekúnd, schéma sa opakuje. Pre bezpečie psa je obojok nastavený tak, aby po dosiahnutí 7. stupňoch, minútu štekaním nereagoval. Vďaka použitému varovnému tónu si pes rýchlo uvedomí, že jeho vlastné štekanie má za následok korekčný impulz. Ak zabudne, že šteká, varovný tón mu znovu pripomenie, že pridá impulz, pokiaľ neprestane. PET852 má nastaviteľnú citlivosťou, v závislosti na hlasitosti štekotu. Pomocou tlačidiel ľahko nastavíte vhodnú citlivosť pre Vášho psa.

  Detekcia štekania

  Petrainer PET852 využíva pre detekciu štekanie zvuk. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku. Ak teda psík začne štekať alebo vyť, mikrofón to zaznamená a obojok sa spustí. Vďaka detekcii pomocou zvuku je tak ideálny aj proti vytie.

  Typ korekcie 

  Petrainer PET852 využíva ako korekciu zvukové upozornenie a elektrostatický impulz v 5-tich úrovniach. Pri prvom zaštekaní obojok varuje psa pomocou krátkeho zvukového tónu. Pokiaľ ďalšie šteknutie príde do 30 sekúnd, intenzita tónu automaticky vzrastá po úroveň 3. Potom už prichádza slabý impulz, sprevádzaný varovným tónom. Po navýšení korekcie na 7 úroveň sa obojok z bezpečnostných dôvodov resetuje a po uplynutí 1 minúty začne schéma korekcií opäť od úrovne 1.


  Nastavenie obojku

  Sila impulzu sa u obojku zvyšuje automaticky a to v 5tich úrovniach. U tohto modelu máte iba možnosť nastavenia citlivosti na štekot, kedy sa obojok spustí. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru pre vášho psa.

  Batérie a nabíjanie

  Obojok Petrainer PET852 využíva pre napájanie 6V batéria s označením 4LR44. Výdrž obojku sa pohybuje rádovo okolo 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií a ako často sa obojok používa. Do obojku odporúčame kupovať kvalitné alkalické batérie Energizer. Pokiaľ obojok vydáva nepretržité zvukové upozornenie, jedná sa o vybitú batériu.

  Vodotesnosť 

  Petrainer PET852 nie je vodotesný ani vodeodolný. Vďaka tomu že nemá žiadnu ochranu proti vode a detekuje štekanie pomocou zvuku, odporúčame tento obojok skôr pre bežné použitie v domácnosti.

  Plemeno 

  Petrainer PET852 má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetkých psov s váhou od 5 do 90 kg. U naozaj malých psov, môžu byť posledný úrovne impulzu moc silné.

  Dĺžka obojku

  Petrainer PET852 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 5 až do 65 cm.
  Váha a rozmery

  Petrainer PET852 má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 6,9 cm, výšku 3,7 cm, hĺbku 2,9cm a jeho váha je iba 40 gramov.

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.