• Logo
 • Kontaktujte nás
  +421 917 311 544
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
www.jotelberg.eu
 Náš tip
   Doprava
  Doprava zadarmo

  Petrainer PET850 - protištekací obojok

  Petrainer PET850 - protištekací obojok
  • Petrainer PET850 - protištekací obojok
  • Petrainer PET850 - protištekací obojok
  • Petrainer PET850 - protištekací obojok
  Petrainer PET850 - protištekací obojok. Petrainer PET850 je prvotriedny protištekací obojok pre malé i veľké psy, s možnosťou nastavenia citlivosti na psie štekanie. Impulzy možno využiť v 7 úrovniach alebo aktivovať len šetrnejší vibrácie. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré je plne vodotesné, nabíjací a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekanie psa a je tak vhodný aj do domácností s viacerými psami.
  ID produktu
  1000439
  40.90 €Cena

  PARAMETRE:

  Petrainer PET850 je prvotriedny protištekací obojok pre malé i veľké psy. Jedná sa o vynikajúce zariadenie, ktoré je plne vodotesné, nabíjací a vhodné pre všetkých psov s váhou od 10 do 90 kg. PET850 zamedzuje štekanie pomocou vibrácií alebo šokových korekciou, ktoré sú ovládané mikroprocesorom, rozlišujúce psie štekanie od okolitých zvukov. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekanie daného psa, preto nie je nijako ovplyvňovaný štekaním iných psov a je tak vhodný aj do domácností s viacerými psami. Tento obojok nemá žiadne varovanie, takže je vhodný pre situácie, kedy chcete aby korekcia prišla ihneď po prvom zaštekanie. Ak psík zašteká, ihneď príde korekcia v podobe vibrácií alebo impulzu. Pokiaľ bude štekať ďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje. Schéma obsahuje 7 stupňov korekcie. Pokiaľ pes prestane štekať na 30 sekúnd, schéma sa opakuje od začiatku. Pre bezpečie psa je obojok nastavený tak, aby po dosiahnutí 7. stupňa minútu na štekanie nereagoval. PET850 má nastaviteľnú citlivosť na psie štekanie v 7 úrovniach - jednoducho si ho tak nastavíte, aby reagoval na štekanie vášho psa. U obojku PET850 máte možnosť nastaviť silu elektrostatických impulzov v 7 úrovniach, prípadne len použiť šetrnejšie vibrácie.

  Detekcia štekania

  Petrainer PET850 využíva pre detekciu štekanie vibrácie hlasiviek. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikroprocesora v obojku. Ak teda psík začne štekať alebo vyť, obojok zaznamená vibrácie hlasiviek a aktivuje sa. Vďaka detekcii pomocou vibrácií hlasiviek je vhodný pre použitie v domácnostiach s viacerými psami.

  Typ korekcie 

  Petrainer PET850 využíva ako korekciu vibrácie a elektrostatický impulz v 7-mych úrovniach. Obojok nemá žiadne varovanie, takže korekcia je okamžitá po prvom zaštekanie. Ak psík zašteká, obojok začne ihneď vibrovať alebo vydá impulz. Ak šteká ďalej, sila a dĺžka impulzu sa zvyšuje.

  Nastavenie obojku

  Silu impulzu si môžete u obojku PET850 ručne nastaviť a to v 7-mi úrovniach. Automaticky sa potom zvyšuje doba impulzu. Pri prvom zaštekanie príde krátky a impulz a ak psík neprestane, dĺžka impulzu sa zvyšuje. U tohto modelu máte aj možnosť nastavenia citlivosti na štekot, kedy sa obojok spustí.

  Batérie a nabíjanie

  Obojok Petrainer PET850 využíva pre napájanie nabíjací a vymeniteľný Li-Ion akumulátor s kapacitou 220mAh. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje radovo okolo 5 až 14 dní. Predovšetkým záleží na tom ako často sa obojok spúšťa.

  Vodotesnosť 

  Petrainer PET850 je vodeodolný s označením IPX6. Vďaka tomu je vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu. Nie je vhodný na ponor.

  Plemeno 

  Petrainer PET850 má veľmi malý a ľahký prijímač, takže je ideálny aj pre menšie plemená psov. Tento obojok odporúčame pre všetkých psov s váhou od 10 do 90kg. U naozaj malých psov, môžu byť posledné úrovne impulzu moc silné.

  Dĺžka obojku

  Petrainer PET850 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.


  Váha a rozmery

  Petrainer PET850 má veľmi malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý má šírku 5,6 cm, výšku 4,1 cm, hĺbku 2,7 cm a jeho váha je iba 52 gramov.

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.