• Logo
 • Kontaktujte nás
  +421 917 311 544
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
www.jotelberg.eu
 Náš tip
   Doprava
  Doprava zadarmo

  Patpet KD661 - bezdrôtový ohradník

  Patpet KD661 - bezdrôtový ohradník
  • Patpet KD661 - bezdrôtový ohradník
  • Patpet KD661 - bezdrôtový ohradník
  • Patpet KD661 - bezdrôtový ohradník
  • Patpet KD661 - bezdrôtový ohradník
  Patpet KD661 - bezdrôtový ohradník. Patpet KD66 je bezdrôtový ohradník vhodný pre stredné a veľké psy s funkciami zvuku a impulzu. Základňa je nabíjaná zo siete a vysiela kruhový signál do vzdialenosti až 500 m. Prijímač je vodeodolný a dobíjací.
  ID produktu
  1000453
  118.90 €Cena

  PARAMETRE:

  Neviditelný ohradník Patpet KD661 je nejbezpečnější a nejjednodušší forma zadržování zvířat vůbec. Ve velkém prostoru se může pes volně a bezpečně bez omezení pohybovat. Dosah ohradníku je vysílán v kruhu, pokud pes dosáhne okraje signálního pole, vydá přijímač varovné pípnutí, po kterém následuje vzrůstající impuls, aby upoutal jeho pozornost, dokud nevycouvá z hraniční zóny. Jednotka obojku pro domácí mazlíčky je vybavena bezpečnostní funkcí, která přestane poskytovat statickou korekci, pokud váš pes zůstane mimo hranici déle než 30 sekund. Hraniční pásmo může být označeno hraničními vlajkami jako vizuální pomůcka pro vašeho psa, zejména během tréninkové fáze. Ohradník je možné použít přikoupením přijímače pro neomezený počet psů. Dosah signálu je možné na základně nastavit od 25 do 500 m s funkcí zvuku a impulsu. 

  Nastavení zón

  Šířka zóny je nastavitelná na základně, a to v rozmezí od 25 m do 500 m. Hraniční pásmo může být označeno hraničními vlajkami jako vizuální pomůcka pro vašeho psa, zejména během tréninkové fáze. 

  Typ korekce 

  Bezdrátový ohradník Patpet KD661C nabízí funkci elektrostatické korekce a zvukové upozornění. Obojek má bezpečnostní pojistku, tzn. že impuls může být maximálně po dobu 30 sekund, poté se vypne. 
  Baterie a nabíjení

  Přijímač Patpet KD661C je napájen dobíjecím akumulátorem. Základna je je napájena ze sítě.

  Vodotěsnost 

  Zařízení disponuje voděodolným přijímačem s označním IPX65 a jeho použití je vhodné v dešti a velmi vlhkém prostředí. Základna je také voděodolná, nicméně doporučujeme její umístění do suchého prostředí. 

  Počet psů 

  Patpet Patpet KD661C je možné použít pro neomezený počet psů. Přikoupením dalších přijímačů jej tak můžete jednoduše rozšířit. 

  Délka obojku

  K přijímači je v balení velmi pevný a kvalitní obojek plastový obojek. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 10 až do 68 cm. 

  Váha a rozměry

  Základna má šířku 7 cm, výšku 14 cm, hloubka 4 cm a váha 85 g. Přijímač má šířku 4 cm, výšku 7 cm a hloubku 3 cm a jeho váha je 54 gramů.

  Technické parametre

  Obvod pozemku500 m
  Drôt v baleníne m
  Funkcieimpulz, zvuk
  Počet psovneobmedzene
   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.