• Logo
 • Kontaktujte nás
  +421 917 311 544
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
www.jotelberg.eu
 Náš tip
   Doprava
  Doprava zadarmo

  Patpet F300- bezdrôtový ohradník a výcvikový obojok pre 1 psa

  Patpet F300- bezdrôtový ohradník a výcvikový obojok
  • Patpet F300- bezdrôtový ohradník a výcvikový obojok
  • Patpet F300- bezdrôtový ohradník a výcvikový obojok
  • Patpet F300- bezdrôtový ohradník a výcvikový obojok
  • Patpet F300- bezdrôtový ohradník a výcvikový obojok
  • Patpet F300- bezdrôtový ohradník a výcvikový obojok
  Patpet F300- bezdrôtový ohradník a výcvikový obojok. Patpet F300 kombinuje neviditeľný bezdrôtový plot a výcvikový obojok pre psov v jednom. Kombinácia funkcií ohradníka a výcvikového obojku Vám zabezpečí, že pes neutečie z vymedzeného priestoru alebo zabezpečí výcvik na vychádzke. Disponuje funkciou vibrácie, impulzu a zvuku a dosah až 300 m. Ohradník a výcvikový obojok je nabíjateľná a prijímač je ponoriteľný.
  ID produktu
  1000455
  182.00 €Cena

  PARAMETRE:

  Patpet F300 kombinuje neviditeľný bezdrôtový plot a výcvikový obojok pre psov v jednom. Kombinácia funkcií ohradníka a výcvikového obojku vám zaistí, že pes neutečie zo záhrady alebo zabezpečí kvalitné výcvik vášho psa na vychádzke a to bez nutnosti pridania ďalšieho obojku. Patpet F300 je vhodný pre stredné a veľké plemená psov od 15 kg a disponuje funkciou zvuku, vibrácie a impulzu v 6 úrovniach. Ohradník aj výcvikový obojok je možné použiť až do vzdialenosti 300 m.

  Ohradník pre psov

  Neviditeľný ohradník disponuje funkciou zvuku a impulzu, ktoré sú nastaviteľné v 6 úrovniach. Zónu môžete nastaviť jednoducho stlačením tlačidla mínus a plus vo vzdialenosti od 30 do 300 m. Pokiaľ pes vstúpi do zakázanej zóny, je upozornený najskôr zvukom, ak pokračuje ďalej, obojok psa upozorní korekciou v podobe elektrostatického impulzu. Táto korekcia sa automaticky zvyšuje, podľa toho ako sa pes približuje do zakázanej zóny. Obojok má celkom 6 úrovne impulzu, od najslabšej po najsilnejšiu. Čím bližšie sa pes dostane k zakázanej zóne, tým silnejšie korekciu dostane. Ohradník je možné použiť pre neobmedzený počet psov.

  Výcvikový obojok

  Výcvikový obojok Patpet F300 vhodným výcvikovým obojkom pre základné terén - ako záhrada, park alebo cvičák. Do bežného prostredia je vzdialenosť do 300 m úplne dostatočná. Patpet F300 disponuje funkciou zvuk, vibrácie a impulz. Každú funkciu je možné nastaviť pomocou tlačidla plus a mínus v 6 úrovniach. Výcvikový obojok sa ovláda pomocou základne ohradníka, kde je pre každú funkciu tlačidlo zvlášť. Vďaka tomu je zaistená rýchla reakcia, ktorá je pri výcviku potreba. Prijímač aj základňa sú dobíjacie pomocou duálny USB nabíjačky, kedy je možné nabíjať súčasne. Prikúpením ďalšieho prijímača je možné rozšíriť až pre výcvik 3 psov naraz.

  Nastavenie zón

  Ohradník Patpet F300 má korekčné a výstražnú zónu. Zóny sú nastaviteľné podľa prednastavených vzdialeností.

  Typ korekcie 

  Výcvikový obojok Patpet F300 má 6 úrovní impulzu, zvuku a vibrácie. Sila impulzu je vhodná pre stredné a veľké plemená psov. Ohradník disponuje funkciou zvuku a impulzu.

  Dosah obojku

  Patpet F300 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 300 metrov.

  Bateria a nabíjanie

  Ako vysielačka, tak i prijímač sú Patpet F300 osadené dobíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 400 mAh, ktorý sa nabije v priebehu 2-3 hodín. Na jedno nabitie vydrží vysielačka v prevádzke až niekoľko dní. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálny sieťovej nabíjačky.

  Vodotesnosť

  Patpet F300 disponuje plne vodotesným a krátko ponořitelným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazéna alebo rybníka. Základňa nie je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

  Počet psov 

  Patpet F300 je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 3 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidiel prepínať medzi jednotlivými psami.

  Dĺžka obojku

  Ohradník Patpet F300 má veľmi pevný a kvalitné čierno-šedivý plastový obojok. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém, dobre drží na krku a je možné ho nastaviť až do dĺžky 72 cm.

  Váha a rozmery

  Základňa má šírku 8 cm, výšku 12 cm a hĺbku 3 cm, váha iba 130 g. Prijímač má šírku 4 cm, výšku 7 cm a hĺbku 3 cm a jeho váha je 63 gramov (vrátane batérie).

  echnické parametre

  Sila impulzu6
  Sila vibrácie6
  Sila zvuku6
  Rozmery prijímača4 x 7 x 3 cm
  Obvod pozemku300 m
  Hmotnosť prijímača55 g
  Vodotesnosťvodeodolný
  Funkcieimpulz, zvuk, vibrácie
  NapájanieNabíjací

  Obsah balenia

  • Základna
  • Přijímač
  • Krátke, dlhé elektródy
  • Gumové nástavce
  • Plastový obojok
  • Duálne USB kábel
  • Sieťový adaptér
  • Testovacie výbojka
  • Elektrody 
  • Návod
   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.