• Logo
 • Kontaktujte nás
  +421 917 311 544
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
www.jotelberg.eu
 Náš tip
   Doprava
  Doprava zadarmo

  Elektronický výcvikový obojok Dogtrace d-control 1502 mini

  Elektronický výcvikový obojok Dogtrace d-control 1502 mini
  Elektronický výcvikový obojok Dogtrace d-control 1502 mini
  ID produktu
  1000427
  319.90 €Cena

  PARAMETRE:

  Elektronický výcvikový obojok d-control 1502 mini je vďaka slabším impulzom, malým rozmerom a nízkej váhe prijímača vhodný aj pre malé plemená psov s dosahom až 1500m. Súprava pre 2 psov. Vysielač disponuje funkciou zvuk, elektrický impulz s úrovňou 0 - 30 a nastaviteľný trvalý impulz (funkcia booster), kde si môžete ľubovoľnú intenzitu korekčného impulzu, ako je nastavená pri tlačidla korekčný impulz. Vysielanie a vybitie batérie sú zobrazované na podsvietenom displeji.

  Intenzita korekčných impulzov pri modeloch mini je v porovnaní s obojky d-control slabšie, ale postačujúce aj pre stredné a veľké plemená s priemernou citlivosťou za štandardných situácií. Nemusí byť dostačujúca pre riešenie krízových situácií u odolných plemien.

  precíznemu docvičeniu prakticky každého úkonu, kedy jej pes musí vykonať presné a spoľahlivo, ako by bol na vodítku - pričom je odstránená závislosť na šnúre. Pes veľmi dobre pozná keď je na šnúre a prispôsobí jej svoje správanie

  odnaučenie prenasledovania zveri a vzďaľovanie sa od Svojho pána v prírode - a tím vystavovanie sa problémom a nebezpečenstvo s tým spojených. Poskytuje väčšiu slobodu pre Vášho psa, ktorý sa s obojkom Môže pohybovať celkom voľne aj tam, kde by to inak nebolo možné alebo bezpečné.

  špeciálnym činnostiam a povelom pre služobný, lovecký, športový alebo iný výcvik, použitie PRIAMO pri love pre komunikáciu so svojím psom.

  Funkcia zvuk: So zvukovým signálom Môžete naučiť Vášho psa, že tento signál znamená povel "ku mne", "k nohe", nech je kdekoľvek (zvukový signál Vám tak nahrádza píšťalku). Môžete vyslať Vášmu psovi výstrahu, keď robí niečo zakázaného neba upútať jeho pozornosť. Zvukový signál predchádzajúcom korekčnému impulzu je veľmi účinný -pes si rýchlo vytvorí spojenie medzi svojím nesprávnym správaním, zvukovou výstrahou a nepríjemným pocitom na krku.

  Funkcia impulz: Aby pes správne pochopil spojitosť medzi impulzmi a jeho nesprávnym správaním, stisku tlačidlo presne vo chvíli, kedy Váš pes robí niečo nedovoleného. Z počiatku doporučujeme začať len so zvukovými signálmi. Tím upútate jeho pozornosť a upozorníte ho, že robí niečo zakázané. Akonáhle si pes túto spojitosť vytvorí, Môžete začať s korekčnými impulzmi pre efektívnejší výcvik. Korekčné impulzy sú nastaviteľné v Niekoľko úrovniach. Krátkym stlačením tlačidla impulzu vyšlete Vašemu psovi upozornenie v podobe korekčného impulzu, kratšími než jedna sekunda, ktorý je prenášaná dvoma elektródami na prijímačoch. Dlhým stlačením tlačidla impulzu vyšlete korekčný impulz s trvaním maximálne 4 sekúnd.

  Funkcia Booster: Na uvedenú tlačidle si Môžete navoliť ľubovoľnú intenzitu korekčného impulzu, ako je zvolenou pri tlačidle bežného korekčného impulzu. Toto tlačidlo je pohotová voľba pre riešenie extrémnych situáciách, kedy Váš pes na štandardne nastavenú úroveň korekčného impulzu nezareagoval a Vy máte možnosť nastavenia vyššieho (i nižšieho) impulzu pre tieto prípady, kde Vám stačí iba jedno stlačenie tlačidla.

  Súčasti dodávky:

  2 x prijímač s tkaným modrým a čiernym remene (75 cm)

  diaľkový ovládač s klipom na opasok

  testovacie tlejivky

  1 x batérie CR2 3V, 2 x batérie AA (tužková)

  elektródy 12 a 17 mm

  šnúrka pre zavesenie vysielača na krk

  DVD Výcvik psa pomocou elektronického výcvikového obojku

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.