• Logo
 • Kontaktujte nás
  +421 917 311 544
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
www.jotelberg.eu
 Náš tip
   Doprava
  Doprava zadarmo

  Tento špeciálny Wild dummy sa vynikajúco hodí na poľovný výcvik ako príprava pre prinášanie pravej zveri. Učí vášho psa naraz dve veci – že pri prinášaní Wild dummy nesmie triasť hlavou a musí ho držať pekne v strede. Princíp je jednoduchý – svojím tvarom a špeciálnym plnivom imituje telo pravej zveri a zároveň zabraňuje psovi triasť ním. Súčasne je tento dummy mäkký, ale iba v strede, preto je pre psa veľmi nepohodlné držať hoinde než v strede.
  Vyrobené z vysokohodnotného a trvanlivého materiálu. Pláva na vode a je možné pachovať ho. Vynikajúce spracovanie, má stabilný tvar, nedeformuje sa a veľmi pevný a trvácny.

  Materiál: 100% bavlna
  Hmotnosť: malý - cca 1000 g a veľký - 1800 g
  Dĺžka: malý - cca 55 cm a veľký - cca 65 cm
  Priemer: malý - cca 9 cm a veľký - cca 10 cm

  Upozornenie: Dummy nie sú určené na hranie a preťahovanie. Dummy nahrádza pri tréningu zver a jeho účelom je trénovanie prinášania, resp. hľadania. Nenechávajte Vášho psa s dummy bez dozoru a nedovoľte mu ho obhrýzať.

  Ak sú dummy po tréningu mokré, ponechajte ich voľne sušiť na vzduchu, nie na priamom slnku.
  Kontrolujte pravidelne stav Vašich tréningových pomôcok a ak zistíte ich poškodenie, nepoužívajte ich ďalej. Predídete tak možnému poraneniu Vás alebo Vášho psa.

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.