• Logo
 • Kontaktujte nás
  +421 917 311 544
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
www.jotelberg.eu
 Náš tip
   Doprava
  Doprava zadarmo

  Štandard dummy 250g s kožušinou je vďaka kruhovému obvodu a špeciálnemu tvaru určený na tréning správneho úchopu v strede a na tréning aportovania ťažších predmetov. Dummy má v strede našitý pás z králičej kožušiny a pomáha pripraviť psa na prácu so srstnatou zverou. Je nenahraditeľný pri poľovnom výcviku, najmä v kombinácii s pachmi ponúka vynikajúci tréning vlečky, dohľadávky a samozrejme správneho prinášania pred použitím reálnej zveri.
  Dummy je vyrobený z vysoko kvalitného a odolného materiálu, čiastočne pokrytý králičou kožušinou, pachovateľný. Vďaka ergonomickému plastovému držátku je jeho hádzanie jednoduché.

  Materiál: 100 % bavlna, králičia kožušina
  Dĺžka: cca 17,5 cm
  Priemer: cca 6,5 cm

  Upozornenie: Dummy nie sú určené na hranie a preťahovanie. Dummy nahrádza pri tréningu zver a jeho účelom je trénovanie prinášania, resp. hľadania. Nenechávajte Vášho psa s dummy bez dozoru a nedovoľte mu ho obhrýzať.

  Ak sú dummy po tréningu mokré, ponechajte ich voľne sušiť na vzduchu, nie na priamom slnku.
  Kontrolujte pravidelne stav Vašich tréningových pomôcok a ak zistíte ich poškodenie, nepoužívajte ich ďalej. Predídete tak možnému poraneniu Vás alebo Vášho psa.

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.