• Logo
 • Kontaktujte nás
  +421 917 311 544
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
www.jotelberg.eu
 Náš tip
   Doprava
  Doprava zadarmo

  Tento patentovaný vynález americkej firmy BioPlastics bol pôvodne vynájdený pre potreby v konskej oblasti. Jeho výnimočné vlastnosti však robia tento materiál nepostrádateľným aj pri tréningu psov a práci s nimi. Jedna sa o základný materiál z biologickej hmoty obalený umelou hmotou. Vďaka tomuto výnimočnému spojeniu je BioThane extrémne odolný voči roztrhaniu (vydrží záťaž až do 450 kg), vodeodolný, odolný voči UV-žiareniu, plesniam a antibakteriálny. Svojimi vlastnosťami pripomína kožu, je však oveľa trvanlivejší a veľmi ľahko sa ošetruje. Vďaka jeho extrémne nízkemu oderu (zničiteľnosti) za takmer akýchkoľvek podmienok je veľmi vhodný pre použitie pri love, tréningu so stopovačkou alebo pri stopovaní, a pre všetky druhy použitia, ktoré vyžadujú pevnosť a trvanlivosť.

  Stopovačka už dnes patrí k základnému vybaveniu pre kynologický tréning. Je vhodná predovšetkým pre trénovanie privolania, ale práve tak i pre korektúry správania. Aj pri prechádzkach v teréne, kde psy musia byť vedené na vodítku, ponúka našim štvornožcom dostatok voľnosti. Stopovačka je ukončená voľne, bez rúčky.

  Dostupná v 5 rozličných dĺžkach, troch šírkach (aj guľatá) a rôznych farbách. Stopovačky Vám môžeme vyrobiť aj podľa Vašich požiadaviek po vzájomnej dohode (dĺžka, prevedenie, ...). V prípade záujmu nás kontaktujte.

  Materiál: BioThane®, karabína z vysokokvalitného kovu
  Šírka: 13 mm, 19 mm, 25 mm, 8 mm guľatá
  Dĺžka: 5 m, 7,5 m, 10 m, 13 m, 15 m

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.