• Logo
 • Kontaktujte nás
  +421 917 311 544
  Po - Pia: 9:00 - 17:00
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
www.jotelberg.eu
 Náš tip
   Doprava
  Doprava zadarmo

  Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay + Play

  Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay + Play
  • Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay + Play
  • Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay + Play
  • Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay + Play
  • Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay + Play
  Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay + Play. Neviditeľný bezdrôtový ohradník PetSafe Stay + Play, vďaka ktorému nepotrebujete viesť žiadne drôty po vašom pozemku. Základňa ohradníku vysiela signál až do vzdialenosti 64 metrov (32 m polomer). Pre rozšírenie plochy možné dokúpiť ďalšiu základňu. Dva druhy upozornení: zvuk a impulz, ktorý môžete nastaviť v 5-tich úrovniach. Možnosť pridaní neomedzeného počtu psov dokúpením ďalších prijímačov.
  ID produktu
  1000459
  493.00 €Cena

  PARAMETRE:

  Elektronický bezdrôtový ohradník PetSafe Stay + Play je ohradník americké firmy PetSafe, ďaka ktorému nepotrebujete viesť žiadne drôty po vašom pozemku. Toto zariadenia vám zaručí dlhoročný a predovšetkým bezproblémovú prevádzku ochrany vašeho psa. Tento neviditeľný plot je pre malé, ale aj pre veľké plemená psov. Základňa ohradníku vysiela signál až do vzdialenosti 64 metrov (32 m polomer). Pre rozšírenie plochy možné dokúpiť ďalšiu základňu. Dva druhy upozornení: zvuk a impulz. Impulz má nastaviteľnú silu v 5-ti úrovniach. Jedná sa o najsilnejší ohradník na trhu, zaberá tam, kde sú ostatné zariadenia nedostatočné. Ak chcete mať absolútnu istotu, že Váš pes bude mať zo zakázanej zóny rešpekt, je elektronický ohradník PetSafe jasnou voľbou.Výhodou je možnosť pridaní neobmedzeného počtu psov dokúpením ďalších prijímačov. 

  astavenie zón

  U elektronického bezdrôtového ohradníku PetSafe Play + Stay nastavujete zónu pre výstrahu v 8 úrovniach, kde môžete vybrať medzi LOW a HIGH úrovňou. Tzn. ak chcete nastaviť zónu len na 10 m, nastavíte zónu LOW. Maximálna vzdialenosť, na ktorej sa môže pohybovať pes od základne je 32 metrov (jedná sa teda o polomer). Minimálna vzdialenosť je cca 5 metrov.

  Typ korekcie 

  Bezdrôtový ohradník PetSafe Stay + Play má 5 úrovní elektrostatickej korekcie a zvukové upozornenie. Vďaka nastavení sily impulzu je vhodný pre malé aj väčšie plemená. Jedná sa o najlepší bezdrôtový ohradník na trhu, ktorý spoľahlivo stráži vášho psa a nedovolí mu opustiť vytýčený priestor. Obojok disponujeme bezpečnostnou poistkou, tzn. že impulz môže byť maximálne po dobu 15 sekúnd, potom sa vypne. 

   Drôt v balení

  Bezdrôtový ohradník PetSafe Stay + Play, ako už názov napovedá, nemá v balení žiadny drôt. Signál je vysielaný až do vzdialenosti 32 metrov od základne každým smerom.

  Batérie a nabíjanie

  Prijímač u PetSafe Play + Stay je nabíjací. Jedno nabitie trvá cca 2-3 hodiny. Jeho výdrž v neprerušovanej prevádzke je 3 týždne, záleží však od toho ako je obojok často spúšťaný. Obojok má LED indikáciu o stave batérie. Základňa je napájaná zo siete. Odporúčame dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu - vzhľadom k tomu, že pri prerušení vysielaní signálu zo základne dôjde k aktivácii korekcie. 

  Vodotesnosť 

  PetSafe Play + Stay disponuje plne vodotesným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazénu a kúpať sa ľubovolne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame ju umiestniť do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

  Počet psov

  PetSafe ohradník pre psov Stay + Play je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť. 

  Dĺžka obojku

  PetSafe ohradník Stay + Play má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 15 až do 58 cm. 

   Váha a rozmery

  Základňa má šírku 24 cm, výšku 24 cm a hĺbku 20 cm. Prijímač má šírku 6,1 cm, výšku 2,7 cm a hĺbku 4,2 cm a jeho hmotnosť je 71 gramov.

  Technické parametre

  Hmotnosť prijímača71g
  Rozmer prijímačašířka 6,1cm x výška 2,7cm x hloubka 4,2cm
  Rozmer vysielačašírka 24cm x výška 24cm x hĺbka 20cm
  Dĺžka obojku10 až 70 cm
  Druh korekciezvuk + impulz
  Nastavenie impulzov5 úrovní
  Počet psovneobmedzene
  Vodotesnosťvodotesný
  Napájanie prijímačaSpeciální baterie
  Bateria v prijímačiRFA-67
  Nastavenie zvuku1 úroveň
  Výdrž prijímača3 až 6 měsíců

  Obsah balenia

  • základňa
  • sieťový adaptér základne
  • prijímač s obojkom
  • krátke a dlhé elektródy
  • sada 50 ks vlajok
  • neonová testovacia výbojka
  • SK/EN návod
   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.